1. Головна
  2. Новина
  3. Span визнана кращим партнером року компанії AudioСodes на території України.

Span визнана кращим партнером року компанії AudioСodes на території України.

У квітні 2021 року Span Україна була відзначена компанією AudioСodes як партнер, що стрімко розвивається та удостоєна звання «Partner of the Year 2020, Ukraine”.

Досягнення експертної групи Span, а також прагнення розвивати бізнес своїх клієнтів за допомогою передових рішень для голосових мереж були високо оцінені компанією AudioСodes. Span Україна зайняла лідерські позиції, завдяки постійному фокусуванню на нові технологічні можливості та пропозиції інноваційних рішень AudioСodes, які швидко й якісно задовольняють потреби компаній-замовників. Висока оцінка діяльності компанії Span стала можливою завдяки реалізації ряду проєктів на базі обладнання AudioCodes для українських компаній щодо вдосконалення корпоративних телефонних мереж та їх інтеграції з хмарними комунікаційними рішеннями.

Наразі спостерігається стрімке прискорення темпів цифрової трансформації у всіх сферах бізнесу. Більшість компаній були змушені в стислі терміни змінити способи ведення бізнесу, надання послуг клієнтам і взаємодії зі своїми співробітниками. Після успішного переходу у віддалений режим роботи, бізнес зіткнувся з низкою нових проблем і додаткових вимог до хмарних технологій. Особливо гостро для багатьох компаній постало питання розширених можливостей корпоративної хмарної телефонії. Span, будучи золотим партнером Microsoft (найбільшого світового постачальника хмарних рішень), реалізував концепцію Microsoft Teams Direct Routing на базі обладнання AudioCodes, шляхом повної інтеграції хмарних користувачів Teams в корпоративну телефонну мережу компаній. Це дозволило користувачам Teams здійснювати та приймати дзвінки з мобільних і міських телефонів, брати участь в онлайн конференціях за допомогою цих пристроїв, а також дзвонити на внутрішні номери корпоративної IP-телефонії.

“На даний час проєкти Teams Direct Routing реалізовані та тестуються в ряді великих комерційних і державних організацій України. Ми також звернули увагу на больові точки не тільки користувачів, а й технічних спеціалістів, так як більша частина тягаря підтримки віддаленого бізнесу лягає на ІТ-відділи. Сертифіковані експерти Span провели ряд онлайн-заходів, під час яких навчили технічних фахівців компаній-замовників роботі з обладнанням AudioCodes “, – коментує Євген Жиляков, керівник відділу сервісів Span Україна.

“Ми спостерігаємо значний ринковий потенціал у співпраці з компанією AudioCodes, особливо щодо вдосконалення можливостей корпоративних хмарних телефоній. Команда Span Україна пишається тим, що наші успіхи були відзначені компанією AudioCodes на такому високому рівні. Звичайно, на цьому не зупиняємося і плануємо посилювати нашу експертизу та інвестувати в подальший розвиток “, – зазначає Олег Авілов, директор Span Україна.

«Тренди та потреби сучасного ринку уніфікованих комунікацій і голосових систем зв’язку висовують особливі вимоги до партнерів при роботі з кінцевими замовниками, наданні сервісу, технологічних і адміністративних можливостей у роботі в проєктах. У більшості випадків успіх безпосередньо залежить від здатності працювати на межі різних технологій, там, де необхідні гнучкість і нестандартні підходи. AudioCodes є давнім партнером компанії Microsoft і виробляє величезний спектр рішень для Microsoft Teams. Ми пишаємося, що серед наших партнерів є компанія Span. Спільна робота і високий рівень компетенції фахівців Span в проєктах по інтеграції Teams з різноманітними системами зв’язку виводить наші рішення на новий рівень та істотно підвищує їх конкурентоспроможність», – коментує Олександр Гнатів, директор з технічної підтримки продажів AudioCodes.

Поділитися:

Компанія Span визнана кращим LSP партнером Microsoft на території України.
Меню