1. Головна
  2. Думка
  3. SPAN MANAGED SECURITY SERVICE – Як захистити всі складові ІТ-системи від кібернебезпек і кібернападів?

SPAN MANAGED SECURITY SERVICE – Як захистити всі складові ІТ-системи від кібернебезпек і кібернападів?

Span Managed Security Service займається захистом організації від загроз і нападів.
Вас атакували кіберзлочинці? Співробітники не мають доступу до своїх комп’ютерів і робота зупинилася? Скільки вам коштує кожна година такої вимушеної перерви в роботі? Деякі компанії можуть цілий тиждень «відходити» від наслідків нападу. Чи можете ви собі це дозволити?

Атаки все досконаліші й усе частіші

Колись небезпека надходила лише від хакерів, для яких написання шкідливого коду було розвагою і засобом для самоствердження. Сьогодні – це більше не розвага, а бізнес: кіберзлочинці заробляють собі цим на життя і отримують чимало грошей.

«На нас не нападуть. Ми для них нецікаві»
Це головний аргумент більшості організацій, які не використовують дієвих рішень для кібербезпеки. І що трапляється потім?
Вірус WannaCry всього за кілька днів заразив більш ніж 230000 комп’ютерів у 150 країнах світу. NotPetya пограбував Європу: система для нагляду за радіацією в Чорнобилі, Київський метрополітен і аеропорт, а також американська лікарня у Піттсбургу – лише деякі з жертв.

Вважаєте, що ваша компанія в безпеці?

Кажуть, існує два види компаній: ті, на які напали кіберзлочинці, і ті, на які вони збираються напасти. Мішенню для нападу можуть бути усі – як окремі особи, так і великі організації.
Що, коли ІТ-спеціалісти в компанії не мають часу і достатньої кількості кваліфікованих людей для адекватного захисту комп’ютерних систем?

Запобігайте сучасним загрозам і кібернападам

В мережі компанії чи організації нападники проводять в середньому 4-6 місяців до того, як їх викриють. Зі Span Managed Security Service ви можете повністю запобігти нападу або виявити його в дуже короткий термін.

Span Managed Security Service здійснює комплексний нагляд за усіма компонентами системи:

  • Керування системою SIEM – збір, зв’язок і аналіз усіх кіберінцидентів з мережі, серверів і критичних додатків
  • Керування вразливостями – перевірка і аналіз усіх систем і нагляд за вразливостями
  • Керування системами для захисту від стандартних і просунутих нападів – інсталяція, конфігурація, адміністрування і нагляд за всіма системами для виявлення і перешкоджання шкідливому коду
  • Керування системою для виявлення нападів і загроз – керування і нагляд на рівні мереж і серверів і реагування на виявлені напади і загрози
  • Керування системою для виявлення помилок у мережевому трафіку – встановлення базового рівня і аналіз усіх аномалій у мережевому трафіку
  • Керування системою для управління ресурсами – спостереження за всіма ресурсами в мережі для своєчасного виявлення нових пристроїв і таких, що вимагають особливої уваги
Досягнення узгодження з регулятивою та директивою послуги Managed Security

Span Managed Security Service полегшує узгодження бізнес-процесів із законодавчими та іншими обов’язками, такими як GDPR і NIS. Одним з головних завдань GDPR є захист персональних даних користувачів, клієнтів чи співробітників певної організації. В той час як директива NIS містить вказівки, пов’язані з кібербезпекою.
Span Managed Security Service перешкоджає проникненню шкідливих даних у вашу організацію, зменшує ризик компрометації системи і, окрім ресурсів бізнесу, захищає персональні дані окремих осіб.

Що ви отримуєте з послугою Span Managed Security?

Якщо навіть трапиться якийсь інцидент, пов’язаний із безпекою, наші експерти з кібербезпеки нададуть вам підтримку, допоможуть уникнути його і проаналізувати його обсяг і вплив, який він мав на вашу ІТ-систему.
Значна кількість кібератак навмисно проводиться у нічний період. Для вашої постійної безпеки Span Managed Security Service здійснює нагляд і підтримку 24/7.
Послуга керування захистом від нападів і загроз не вимагає капітальних інвестицій. Крім того, ви можете зосередитися на інших проектах у відділі ІТ, оскільки експерти Span піклуються про імплементацію і підтримку ІТ-середовища.

Бажаєте дізнатися більше? 

Вдосконалюйте свій бізнес разом з командою з понад 500 ІТ професіоналів! Звертайтесь до нас за адресою:

 info.ua@span.eu

Поділитися:

Span Україна – Ми прагнемо допомогти українському бізнесу в його цифровій трансформації
Скористайтесь перевагою Span – зробіть свій ІТ відділ потужнішим із технічною підтримкою 24х7х365
Меню