1. Головна
  2. Майбутні
  3. Вебінар “Jumpstart and Energize: додатки О365 для підвищення продуктивності”

Вебінар “Jumpstart and Energize: додатки О365 для підвищення продуктивності”

Робочі групи в усьому світі переходять на віддалені режими, змінюючи свої корпоративні офіси на домашнє середовище. За таких умов дуже важливо зберігати ефективну співпрацю та тримати постійний зв’язок фізично віддалених між собою команд.

За допомогою додатків O365 члени команди можуть виконувати свою роботу не тільки у більш гнучкому, але й у проактивному режимі завдяки хмарному віртуальному робочому місцю. Можливість роботи з будь-якого місця та з будь-якого пристрою в будь-який час дозволяє досягти кращої координації між різними командами в різних місцях.

Під час даного вебінару ми познайомимо вас з найважливішими додатками О365, які допомогають співробітникам залишатись продуктивними в режимі дистанційної роботи:

✓ Розширюйте можливості та підвищуйте продуктивність своєї команди
• Інструменти Planner, To-do та Tasks допомагають командам легко організувати, призначити завдання та стежити за ходом проєкту, максимально зосереджуючи увагу на щоденних завданнях. Завдяки Forms команди можуть збирати та узагальнювати відгуки або вимірювати успіх своїх проєктів.

✓ Ефективне середовище для співпраці
• Команди можуть домогтися онлайн-співпраці в режимі реального часу в рамках O365, OneNote, Word, Excel або PPT та працювати над одними й тими ж файлами одночасно.

✓ Інтеграція документів та файлів команд
• One Drive – це хмарне сховище для файлів, завдяки якому команди можуть завантажувати та обмінюватися файлами, отримувати доступ до них, навіть коли вони в режимі офлайн. SharePoint, як інструмент управління документами, допомагає командам зберігати їх контент у візуально налаштованому вигляді, ділитися ним, а також робити доступним для всієї організації.

Сертифіковані експерти Span безкоштовно проведуть для ваших співробітників практичний вебінар під індивідуальний запит від компанії. Програма вебінару адаптується під специфіку діяльності вашої компанії та учасників навчальної групи.

Для організації даного вебінару, будь ласка, зареєструйте запит за даним ПОСИЛАННЯМ


​​

Поділитися:

Дата

31.05.2021

Час

11:00-12:00

Місце

Онлайн за запитом

Формат

Вебінар

Умови участі

Захід безкоштовний за умови попереднього запиту

Буде корисним для

Менеджерів, керівників, власників бізнесу будь-якого масштабу
Вебінар «Використання Microsoft Teams для дистанційної роботи»
Вебінар “Як забезпечити доступність цифрових послуг за допомогою Dynatrace у нових реаліях?”
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=IwVGsIy3SkuKEFkot5mtRVmSofhOcgpPoab3tgcmFlxUM0tWVTkzV0Q4TDRXSkNSSFQyQ0M0Q01NNi4u
Меню