1. Головна
  2. Новина
  3. Компанія Span здобула розширену спеціалізацію Microsoft Adoption та Change Management.

Компанія Span здобула розширену спеціалізацію Microsoft Adoption та Change Management.

Наразі Span має 17 активних компетенцій Microsoft, 16 з яких – золоті, чим і пишається наша компанія. Не так давно ми зробили ще один важливий крок уперед – і вперше здобули розширену спеціалізацію (Advanced Specialization). Компанія Span отримала титуловану спеціалізацію Microsoft Adoption та Change Management, якою володіють лише декілька компаній у світі, і наразі лише одна, окрім Span, у регіоні Центральної та Східної Європи.

На золотих фундаціях

Розширена спеціалізація – це дещо більше, ніж просто компетенція, оскільки компетенція підтверджує широкі технічні можливості партнера та досвід роботи з продуктами або технологіями Microsoft, а розширена спеціалізація орієнтована на більш глибокі та деталізовані знання в конкретній галузі. Крім того, дана спеціалізація вимагає попереднього досягнення відповідної золотої компетенції.

Зміни повинні надходити зсередини

Розширена спеціалізація Adoption та Change Management – це гарантія можливості Span надавати високо кваліфіковані послуги в галузі впровадження та просування технологій Microsoft. Це також є підтвердженням поглиблених знань технологій, величезного досвіду та успішного просування використання Microsoft 365, оптимізації організацій за допомогою адоптації рішень Microsoft та управління змінами на корпоративному рівні.

Ми раді, що компанія Microsoft визнала наші прагнення щодо покращення бізнесу наших клієнтів та бажання допомогти вдосконалити їх корпоративне середовище, яке змінюється швидше, ніж будь-коли раніше. Швидка реакція на постійні новітні тенденції ніколи не була настільки важливою та актуальною, і саме зараз важливо мати надійного ІТ партнера, який успішно орієнтуватиметься у змінах та впроваджуватиме новітні технології – і Span, безумовно, довів своє звання.

Поділитися:

Компанія Span Україна об’єднує зусилля разом з AudioCodes для надання українському бізнесу якісного рішення з корпоративної телефонії.
Як Microsoft Teams допомагає HR спеціалістам видавництва MCFR підтримувати команду в умовах дистанційної роботи
Меню