1. Головна
  2. Новина
  3. Компанія Span визнана кращим LSP партнером Microsoft на території України.

Компанія Span визнана кращим LSP партнером Microsoft на території України.

12 квітня 2021 в рамках щорічної партнерської конференції,  компанія Microsoft Україна відзначила компанію Span званням кращого партнеру на території України у категорії «Best performing LSP”.

Згідно результатів діяльності 2020 року, Span Україна підтвердила свій винятковий рівень компетенцій та знань технологій Microsoft. Даним статусом відзначаються партнери, які продемонстрували серйозну залученість в розвиток напрямку Microsoft на локальному рівні та особливі успіхи в наданні клієнтам інноваційних бізнес-рішень на базі продуктів Microsoft.

Сьогодні Span Україна – провідний постачальник послуг з побудови, оптимізації, підтримки та і розвитку IT-інфраструктури українських компаній. Span володіє потужною командою сертифікованих фахівців і експертів в області технологій Microsoft: від продажу ліцензійних програм до реалізації складних проєктів на базі продуктів Microsoft і подальшої технічної підтримки клієнтів. На даний момент Span володіє 16 золотими та 2 срібними компетенціями Microsoft, а штат компанії нараховує біль ніж 290 сертифікованих спеціалістів.

«За роки роботи з корпоративними замовниками та державними установами ми набули значного досвіду з кастомізації технологій Microsoft і готові запропонувати кожному клієнту комплексне вирішення завдань, виходячи із специфіки і вимог його бізнесу. Ми постійно підвищуємо експертність наших співробітників шляхом навчання та використання кращих міжнародних практик. Вдячні нашим клієнтам за можливість допомагати розвивати їх бізнес шляхом цифрової трансформації. Пишаємося, що наша діяльність була високо оцінена компанією Microsoft Україна», – коментує директор Span Україна, Олег Авілов.

Вже понад 28 років  Span є частиною партнерської мережі Microsoft та визнана успішною міжнародною компанією на світовому ринку ІКТ з багатьма вдало реалізованими та поточними проєктами для клієнтів з різних країн світу. У 2018 році компанія Span відкрила представництво в Україні, щоб допомагати бізнесу та державним організаціям на їх діджитал шляху, спираючись на свій міжнародний досвід з цифрової трансформації. Будучи партнером Microsoft, Span Україна розширила свою експертизу на весь пакет  рішень вендора, з особливим акцентом на Microsoft Office 365 у поєднанні з Microsoft Azure. Невдовзі компанія отримала статус Licensing Solution Provider (LSP), що надається найбільшим партнерам Microsoft і дає право працювати з великими компаніями та державним сектором: поставляти ліцензійне програмне забезпечення Microsoft в рамках корпоративного ліцензування та здійснювати технічний супровід проектів.

Поділитися:

Span Україна допомогла IDS Borjomi Ukraine автоматизувати процеси партнерського маркетингу.
Span визнана кращим партнером року компанії AudioСodes на території України.
Меню