1. Головна
  2. Новина
  3. Компанія Span Україна об’єднує зусилля разом з AudioCodes для надання українському бізнесу якісного рішення з корпоративної телефонії.

Компанія Span Україна об’єднує зусилля разом з AudioCodes для надання українському бізнесу якісного рішення з корпоративної телефонії.

Наразі Span Україна повідомляє про підписання партнерської угоди із всесвітньо відомим провідним постачальником сучасних рішень для голосових мереж та обробки інформації для цифрового робочого місця – компанією AudioCodes. Партнери прикладуть максимум зусиль для надання українським компаніям всіх переваг та комфорту спілкування за допомогою якісних рішень з корпоративної телефонії.

AudioCodes Ltd. (NASDAQ, TASE: AUDC) це провідний виробник сучасного комунікаційного програмного забезпечення, обладнання і рішень з продуктивності для сучасного цифрового робочого місця. AudioCodes допомагає підприємствам і операторам зв’язку будувати і керувати all-IP голосовою інфраструктурою для об’єднаних комунікацій, контактних центрів і бізнес сервісів в наземному, хмарному або гібридному середовищі. AudioCodes пропонує широкий вибір інноваційних продуктів, рішень і сервісів, які використовуються глобальними міжнародними корпораціями і провідними операторами зв’язку по всьому світу.

Партнери мають намір сумісно розвивати напрямок хмарної та гібридної телефонії для компаній будь-яких масштабів і різних сфер діяльності. Будучи партнером Microsoft рівня Gold, компанія Span Україна, в першу чергу сфокусує свою експертизу та компетенції на рішеннях з інтеграції Microsoft Teams та корпоративних телефоній. Віднині користувачі Microsoft 365 зможуть скористатися послугою Span Україна з інтеграції корпоративних телефонних сервісів з користувачами таких рішень як Microsoft Teams або Microsoft Skype for Business.

«Span Україна прямує на зустріч потребам українського бізнесу і поповнює свій портфель послуг актуальними передовими рішеннями відповідно до необхідності своїх клієнтів. Партнерство з компанією AudioСodes надає нам змогу розвивати експертизу в сфері корпоративних телефонних сервісів та допомоги в наданні якісного зв’язку. Наша місія – допомагати клієнтам реалізовувати цифрову трансформацію їх бізнесу, а на сьогоднішній день хмарна телефонія стала однією із важливих складових такої трансформації.», – коментує директор компанії Span Україна, Олег Авілов.

«Span є золотим партнером Microsoft з більш ніж 25 річним досвідом роботи, тому партнерство з компанією Span Україна – важливий крок для нашого розвитку на території України. Ми раді усвідомлювати, що завдяки цьому партнерству українським компаніям стануть доступні продукти і рішення AudioCodes з організації сучасних корпоративних комунікацій, в тому числі з ефективної інтеграції корпоративної телефонії та хмарної телефонії на базі Microsoft Teams “, – відмічає Олег Шлюфман, директор регіонального представництва AudioCodes.

Поділитися:

Трансформуйте свій бізнес разом з рішенням Span IAM. Просте управління цифровою ідентифікацією.
Компанія Span здобула розширену спеціалізацію Microsoft Adoption та Change Management.
Меню